+371 29712886
Katru dienu no 8 līdz 21 h
E-pasts:

Svaiguma garantija


Kas ir svaiguma garantija?

Svaiguma garantija ir mūsu apņemšanās izvēlēties un piegādāt Jums produktus ar visilgāko derīguma termiņu. Lielākajai daļai svaigo produktu mūsu mājas lapā tiek uzrādīts, ar kādu minimālo derīguma termiņu piegādāsim produktu. Tas ir parādīts produkta attēlā kā īpaša, skaidri saskatāma zīme. Piemēram, +3. Norādītais dienu skaits norāda izvēlēta produkta minimālo derīguma termiņa laiku pēc piegādes (ieskaitot piegādes dienu).

Daudzi produkti ir tikai svaigi ierobežotu laika periodu, tādēļ ir ļoti svarīgi, lai tiešsaistē pasūtītie un Jums piegādātie produkti būtu derīgi lietošanai pēc iespējas ilgāku laika periodu. BARBORA apņemas piegādāt svaigākos produktus. Tā mēs nodrošinām svaiguma garantiju. 

Kā darbojas svaiguma garantija?

Iedomājieties ļoti piesardzīgu pircēju, kurš pārbauda visu svaigo produktu derīguma termiņus veikalā. Mēs esam tas pircējs, kurš Jums izvēlas tikai labākos svaigos produktus.

Dažādiem produktiem ir dažādi svaiguma garantijas limiti:

  • piena produktus droši var lietot vismaz 2-3 dienas pēc piegādes;

  • svaigi malta gaļa - svaigā gaļa tiek sagatavota gaļas mašīnā piegādes dienā un tai tiek dota svaiguma garantija uz 24 stundām kopš iepakošanas brīža ;

  • maizei un maizes produktiem tiek garantēta vismaz 2 dienu svaiguma garantija pēc piegādes;

Maize un smalkmaizītes, kuras atzīmētas ar īpašu zīmi "Šodien", ir svaigi ceptas piegādes dienā. Mēs iesakām šos produktus izlietot 12 stundu laikā. 

100% naudas atgriešanas garantija!

Mūsu darbinieki ir īpaši apmācīti izvēlēties labākos svaigos produktus, tomēr šo darbu veic cilvēki un viņi var kļūdīties. Dažreiz mēs paši izvēlamies ne to pašu labāko produktu, vai  ne? 
Ja mēs esam pieļāvuši kļūdu un piegādājuši Jums produktu ar derīguma termiņu, kas ir īsāks nekā tas, kāds norādīts svaiguma garantijā, mēs atmaksāsim 100% samaksāto naudas summu, kas samaksāta par šo produktu.
Mēs garantējam, ka mēs savācam produktus un ievietojam tos klientu iepirkumu maisiņos rūpīgi un piesardzīgi, ka arī to, ka mēs pārvadājam pārtikas produktus īpaši aprīkotos transportlīdzekļos, kuros tiek uzturēta temperatūra, kas nepieciešama, lai saglabātu svaigus un kvalitatīvus produktus.
Mēs strādajām, lai iegūtu Jūsu uzticību.

BARBORA kvalitātes vadītājs