+371 29712886
Katru dienu no 8 līdz 21 h
E-pasts:

Preču piegāde un atgriešana


Pasūtījuma piegāde
Visi pasūtījumi tiks piegādāti īpašos ar ledusskapi un saldētavu aprīkotajos transportlīdzekļos, kurus vada atbildīgi autovadītāji. Mēs garantējam, ka produkti transportēšanas laikā netiks bojāti un tie tiks glabāti temperatūrā, kas ieteicama šo produktu uzglabāšanas apstākļos. Piemēram, saldētā pārtika tiek pārvadāta saldētavā, bet svaigā maize istabas temperatūrā.
Jūs varat pasūtīt nepieciešamos produktus mūsu interneta veikalā iepriekš un izvēlēties ērtu piegādes laiku nedēļas laikā, bet mēs esam gatavi piegādāt lielāko daļu pasūtījumu tajā pašā vai nākamajā dienā.
Minimālā groza vērtība pārtikas interneta veikalā BARBORA ir € 19,99.
Piegādes maksas ir no € 1,99 (atkarībā no jūsu izvēlētā piegādes laika).
Ja Jūs iepērkaties par € 49.99 vai vairāk jums ir BEZMAKSAS PIEGĀDE!
Reģistrējoties interneta veikalā BARBORA, varat izvēlēties vienu no pieejamajām adresēm, un, ja nevarat atrast nepieciešamo piegādes adresi, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: info@barbora.lv vai zvaniet pa tālr.: + 371 29712886
Atgriešanas nosacījumi
Ja neesat apmierināts ar Jums piegādāto preču kvalitāti, jūs varat tās nodot kurjeram piegādes brīdī. Atteikuma veidlapa
Ja Jūs pamanāt neatbilstību vai problēmas ar produktu kvalitāti, kad kurjers jau ir aizgājis, lūdzu, informējiet par to 72 stundu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas, rakstot e-pastu uz info@barbora.lv vai zvanot T. + 371 29712886.
Jūs varat atgriezt vai samainīt preces MAXIMA XXX veikalā, Slokas ielā 115 vai MAXIMA XX veikalā Bikernieku ielā 143 Rīgā.
Naudu par atgrieztajiem produktiem tiks pārskaitīta uz jūsu bankas kontu, no kura tika veikts pasūtījums 5 (piecu) darba dienu laikā pēc produkta atgriešanas datuma.
Preču atgriešanas vai apmaiņas gadījumā piegādes maksa par pasūtījumu netiek atmaksāta vai atlīdzināta.
Ja esat saņēmis produktus par zemāku cenu, nekā esat samaksājis, mēs pārskaitīsim pārmaksāto summu uz jūsu bankas kontu, 5 (piecu) darba dienu laikā no dienas, kad esat apmaksājis pasūtījumu.