+371 29712886
Katru dienu no 8 līdz 21 h
E-pasts:

Preču piegāde un atgriešana


Pasūtījuma piegāde
Visi pasūtījumi tiks piegādāti īpašos transportlīdzekļos, kurus vada atbildīgi autovadītāji. Mēs garantējam, ka produkti transportēšanas laikā netiks bojāti un ka tie tiks glabāti temperatūrā, kas ieteicama šo produktu uzglabāšanas apstākļos. Veicam saldētus saldētājus un svaigu maizi istabas temperatūrā.
Jūs varat pasūtīt nepieciešamos produktus mūsu interneta veikalā iepriekš un izvēlēties ērtu piegādes laiku nedēļas laikā, bet mēs esam gatavi piegādāt lielāko daļu pasūtījumu tajā pašā vai nākamajā dienā.
Minimālais grozu daudzums tiešsaistes veikalā BARBORA ir vienāds ar € 19,99.
Pašreizējās piegādes maksas svārstās no € 0,99 (atkarībā no jūsu izvēlētā piegādes laika).
Ja Jūs iepērkaties par €44.99 vai vairāk jums ir BEZMAKSAS PIEGĀDE!
Reģistrējoties interneta veikalā BARBORA, varat izvēlēties vienu no pieejamajām adresēm, un, ja nevarat atrast nepieciešamo piegādes adresi, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: info@barbora.lv vai zvaniet T. + 371 29712886
Atgriešanas nosacījumi
Ja neesat apmierināts ar Jums piegādāto preču kvalitāti, jūs varat tās nodot kurjeram piegādes brīdī. Atteikuma veidlapa
Ja Jūs pamanāt neatbilstību vai problēmas ar produktu kvalitāti, kad kurjers jau ir aizgājis, lūdzu, informējiet par to 6 stundu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas, rakstot e-pastu uz info@barbora.lv vai zvanot T. + 371 29712886.
Jūs varat atgriezties vai nomainīt preces MAXIMA XXX veikalā, Slokas ielā 115 vai MAXIMA XX veikalā Bikernieku ielā 143 Rīgā.
Naudas par atgrieztajiem produktiem tiks pārskaitīti uz jūsu bankas kontu, no kura pasūtījums tika veikts 5 (piecu) darba dienu laikā pēc produkta atgriešanas datuma.
Preču atgriešanas vai apmaiņas gadījumā piegādes maksa par pasūtījumu netiek atmaksāta vai atlīdzināta.
Ja esat saņēmis produktus par zemāku cenu, nekā esat samaksājis, mēs pārskaitīsim jūsu pārmaksāto summu uz jūsu bankas kontu, no kura 5 (piecu) darba dienu laikā esat samaksājis pasūtījumu.