+371 29712886
Katru dienu no 8 līdz 21 h
E-pasts:

PALDIES kartes noteikumi


Lojalitātes kartes PALDIES noteikumi

  • Reģistrējoties interneta veikalā BARBORA, Jūs varat arī reģistrēt savu PALDIES karti. Jūs to varat izdarīt šeit
  • Ieejot savā personīgajā PALDIES  kartes kontā, Jūs atradīsiet savus individuālos piedāvājumus un to izmantošanas nosacījumus, no kuriem lielāko daļu varat izmantot arī iepērkoties interneta veikalā BARBORA.
  • PALDIES kartes individuālie piedāvājumi sāk darboties (gan BARBORA, gan MAXIMA veikalos) tikai pēc tam, kad būsiet tos aktivizējuši savā PALDIES kartes kontā. Lai to izdarītu, Jums jādodas uz www.MAXIMA.lv un savā PALDIES kartes kontā  jāklikšķina uz pogas "Aktivizēt piedāvājumu". Pēc aktivizēšanas Jūsu PALDIES  kartes individuālie piedāvājumi kļūst pieejami lietošanai arī interneta veikalā BARBORA vidēji stundas laikā. Kad PALDIES kartes individuālie piedāvājumi ir aktivizēti un pieejami Jūsu BARBORA profilā, produkti tiek automātiski marķēti ar īpašu atpazīšanas zīmi un Jūs redzat cenu ar atlaidi Jūsu BARBORA profilā.
  • PALDIES kartes individuālo piedāvājumu derīguma termiņš ir norādīts produkta informācijā.
  • Atlaides, kas piešķirtas saskaņā ar PALDIES kartes individuālajiem piedāvājumiem nesummējas ar citām atlaidēm. Ja kādai precei jau ir akcijas cena BARBORA pārtikas interneta veikalā, tad darbosies tikai šī atlaide. Piemērs: ja pirms PALDIES kartes individuālo piedāvājumu aktivizēšanas, BARBORA pārtikas interneta veikalā precei “Olas BALTVICO A/M 18gb.” ir piemērota atlaide (standarta cena 2,69 EUR, cena ar atlaidi 1,79 EUR), un PALDIES kartes individuālā piedāvājumā šī produkta cena ir 1,69EUR (atlaide ir aktivizēta), tad klients maksās 1,79EUR, iegādājoties šo preci BARBORA.
  • Akcijas un kampaņas interneta veikalā BARBORA var atšķirties no akcijām, kas ir aktīvas MAXIMA lielveikalos. Iepērkoties interneta veikalā BARBORA, Jums ir spēkā tā cena, kuru redzat BARBORA pirkuma grozā.
  • Lai iegūtu sīkāku informāciju par PALDIES kartes individuālajiem piedāvājumiem, lūdzu, apmeklējiet vietni www.maxima.lv vai zvaniet pa tālruni 8 000 2020.