Manas preces


Ja Jūs bieži iepērkaties internetā, ir ērti izveidot savus saglabātos grozus. Jūsu ērtībām, mēs piedāvājam Jums izveidot savus saglabātos grozus, kuros, piemēram, ievietot preces, kuras pasūtat visbiežāk. Saglabāto grozu skaits ir neierobežots: Jūs varat izveidot saglabāto grozu ikdienas pirkumiem, ģimenes vakariņām vai kādam īpašam notikumam!

Tiem, kuri būs izveidojuši saglabāto grozu nebūs katru iepirkšanās reizi jāpievieno nepieciešamie produkti pa vienam. Atverot savu saglabāto grozu, Jūs varēsiet viegli to atjaunināt un pielāgot konkrētajam iepirkšanās gadījumam. Iedomājieties lielveikalu, kas pirms Jūsu ierašanās jau būtu savācis visus vajadzīgos produktus! Ļoti līdzīgu iespēju nodrošina mūsu rīks "Manas preces".

Kā lietot "Manas preces" saglabātos grozus?

1. Dodieties uz sadaļu "Manas preces", kas atrodas galvenajā izvēlnē. Tur Jūs atradīsiet savus saglabātos grozus un pēdējos izdaritos pirkumus. Lai izveidotu jaunu saglabāto grozu, spiediet uz "Pievienot". Ievadiet saglabātā groza nosaukumu un saglabājiet to. Kad grozs ir izveidots, varat tajā ievietot produktus no mūsu plašā sortimenta. Kad intenretveikala sortimentā atrodat produktu, kuru vēlaties iegādāties tagad, vai saglabāt kādai citai pasūtījuma izdarīšanas reizei, nospiediet uz sirds ikonas un izvēlieties vienu vai vairākus grozus, kuros vēlaties ievietot produktu.

2Jūs varat izveidot saglabāto grozu brīdī, kad ir ievietoti visi nepieciešamie produkti iepirkuma grozā, kas atrodas lapas labajā malā. Uzspiežot uz ikonas "Pirkt", Jums atvērsies viss iepikrumu saraksts, kura apakšā tiek piedāvāta iespēja "Saglabāt grozu". Jums tiks piedāvāts izveidot jaunu saglabāto grozu vai pievienot produktus jau kādam no esošajiem groziem. Visus saglabātos grozus varat apskatīt sadaļā "Manas preces".


Latviešu

  • English
  • Русский