+371 29712886
Katru dienu no 8 līdz 21 h
E-pasts:

Kas ir alternatīvas preces?


Alternatīvas preces ir preces, kas atrodas vienā kategorijā un līdzīgā cenu līmenī ar Jūsu pasūtīto produktu. Alternatīvu preci Jums piegādās tikai tad, ja Jūsu pasūtītais produkts nebūs pieejams vai ja tā daudzums nebūs pietiekams 

Piemēram:
Pasūtījuma komplektēšanas laikā tika konstatēts, ka āboli "Golden" par 2,99 EUR/kg, kas ir pasūtījumā, vairs nav pieejami, tāpēc to vietā tiks piegādāti citi āboli "Golden" (piemēram, mazāka izmēra), kas maksā 1,99 EUR/kg, un piecu darba dienu laikā tiks atgriezta pārmaksātā summa.

Izvēloties preces aizstājēju (alternatīvu preci), mēs vienmēr cenšamies atlasīt augstākās kvalitātes un svaigākos produktus.

Ko darīt, ja mani neapmierina piegādātā alternatīvā prece?

Ja Jūs neapmierina alternatīvā prece, Jūs varat  no tās atteikties un atdot to autovadītājam piegādes laikā, un piecu darba dienu laikā naudu par šo produktu mēs atgriezīsim Jūsu bankas kontā.

Kā pieteikties preču aizstāšanai ar alternatīvām precēm?

Ja vēlaties saņemt alternatīvās preces vienmēr, kad pasūtītais produkts nav pieejams, ir jādodas uz sadaļu "Mani dati", kur, atzīmējot "Piegādāt man alternatīvas preces, ja izvēlētās preces nav pieejamas.", jānospiež poga Apstiprināt izmaiņas. Ja jūs nevēlaties saņemt aizstājējus, noņemiet atzīmi no šīs rūtiņas.

Kā atteikties no preču aizstāšanas ar alternatīvam precēm?

Ja Jūs nevēlaties saņemt aizvietotājus, gadījumā ja Jūsu pasūtītais produkts veikalā nav pieejams, lūdzu, dodieties uz sadaļu "Mani dati" un noņemiet atzīmi lodziņā "Piegādāt man alternatīvas preces, ja izvēlētās preces nav pieejamas.". Ja jūs vēlaties saņemt aizstājējus katru reizi, kad kāds no Jūsu pasūtītajiem produktiem nav pieejams veikalā, lūdzu, atzīmējiet šo lodziņu vēlreiz.

Ja piekrītat saņemt aizvietotājus tikai konkrētajā iepirkšanās reizē, lūdzu, atveriet savu grozu un atzīmējiet izvēles rūtiņu "Aizstājējprece" vai, ja nepieciešams, atlasiet tikai tos produktus, kurus piekrītat aizstāt ar citu produktu gadījumā, ja Jūsu izvēlētā prece komplektēšanas brīdī nav pieejama.