+371 29712886
Katru dienu no 8 līdz 21 h
E-pasts:

Akciju noteikumi


Dove dāvanu kampaņa

Iegādājies jeb kuru DOVE dušas želeju un dāvanā saņem dušas sūklīti. Par katru iegādātu dušas želeju pienākas dāvana.

Dāvanu akcijas periods 19.03.-1.04. vai kamēr dāvanas ir pieejamas. BARBORA patur tiesības bez iepriekšējā brīdinājuma vienpusēji mainīt akcijas noteikumus vai pārtraukt šīs akcijas norisi.


Coccolino dāvanu kampaņa

Iegādājies veļas mīkstinātāju COCCOLINO un dāvanā saņem rotaļu lācīti. Par katru iegādātu veļas mīkstinātāju pienākas dāvana.

Dāvanu akcijas periods 18.03.-31.03. vai kamēr dāvanas ir pieejamas. BARBORA patur tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma vienpusēji mainīt akcijas noteikumus vai pārtraukt šīs akcijas norisi.


Domestos dāvanu kampaņa

Iegādājies kādu no DOMESTOS produktiem un dāvanā saņem tualetes bloku Domestos Power 5. Par katru iegādātu Domestos produktu pienākas dāvana.

Dāvanu akcijas periods 18.03.-31.03. vai kamēr dāvanas ir pieejamas. BARBORA patur tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma vienpusēji mainīt akcijas noteikumus vai pārtraukt šīs akcijas norisi.Kuponu kampaņas

Katrs kupons ir derīgs vienai izmantošanas reizei.

Uz kupona norādītais kampaņas periods ir attiecināms piegādēm šajā laika posmā. Tas būtu, ja uz kupona ir norādīts teksts – Katrs atlaižu kupons ir derīgs vienam pasūtījumam līdz 25.02.2019. – tad Jūs varat veikt pasūtījumu ar piegādi līdz šim datumam 25.02.2019., lai saņemtu atlaidi.

Katras kuponu kampaņas noteikumi un darbības laiks ir norādīts uz drukāta kupona vai digitālajā komunikācijā.

BARBORA patur tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma vienpusēji mainīt akcijas noteikumus vai pārtraukt šīs akcijas norisi.


Instagram kampaņa - Saņem atlaidi!

Akcija ir spēkā no 4.02. līdz 28.02. 

Ievieto bildi savā Instagram kontā vai Instagram story ar savu pieredzi iepērkoties pārtikas interneta veikalā BARBORA.LV, atzīmē bildē @barbora.lv un saņem 3 eur papildu atlaižu kuponu savam nākamajam pirkumam. Kuponu var izmantot pasūtījumam virs 22.99 eur. 

Bildē vai video ir jāatspoguļo atsauksme vai iepirkšanās pieredze. Jūsu profilam ir jābūt publiskam, lai mēs varētu redzēt Jūsu atsauksmi Atlaižu kuponu var saņemt vienu reizi akcijas norises laikā.  

Atlaide netiks piešķirta, ja bilde neatspoguļo iepirkšanās pieredzi vai atsauksme cels neslavu vai kā citādāk būs aizvainojoša. 

BARBORA patur tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma vienpusēji mainīt akcijas noteikumus vai pārtraukt šīs akcijas norisi.