+371 29712886
Katru dienu no 8 līdz 21 h
E-pasts:

Akciju noteikumi


Adventes kalendārs

No 1. decembra līdz 31. decembrim  katrs pasūtījums saņem dāvanu. Katru dienu pasūtījumiem tiks pievienota cita dāvana, informāciju par aktuālo dāvanu meklēt Barbora pirmajā lapā – www.barbora.lv

Barbora mājas lapas bannerī attēloto dāvanu saņem piegādes norādītajā datumā.

Dāvanu saņem pasūtījumi virs 19.99 eur

Katrā pasūtījumā viena dāvanas vienība, neatkarīgi no attēloto produktu skaita kampaņas informatīvajā bannerī. Ja bannerī ir attēloti vairāki veidi vienai dāvanas vienībai – pasūtījumam tiks pievienota viens dāvanas veids pēc nejaušības principa.

BARBORA patur tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma vienpusēji mainīt akcijas noteikumus vai pārtraukt šīs akcijas norisi.


Kuponu kampaņas

Katrs kupons ir derīgs vienai izmantošanas reizei.

Uz kupona norādītais kampaņas periods ir attiecināms piegādēm šajā laika posmā. Tas būtu, ja uz kupona ir norādīts teksts – Katrs atlaižu kupons ir derīgs vienam pasūtījumam līdz 25.02.2019. – tad Jūs varat veikt pasūtījumu ar piegādi līdz šim datumam 25.02.2019., lai saņemtu atlaidi.

Katras kuponu kampaņas noteikumi un darbības laiks ir norādīts uz drukāta kupona vai digitālajā komunikācijā.

BARBORA patur tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma vienpusēji mainīt akcijas noteikumus vai pārtraukt šīs akcijas norisi.


Iegādājoties produktus, kuriem ir norādīta dāvanas zīmīte - neatkarīgi no iegādātā produktu skaita - katram pasūtījumam pienākas 1 dāvana.