Akciju noteikumi


NOTEIKUMI LOTERIJAI "Prieks sagādāt prieku!’’
1. Loterijas norises sākuma datums: 2023.gada 16.marts. Loterijas norises beigu datums: 2023. gada 29.marts. Izloze 2023.gada 30.martā.
2. Lai piedalītos Loterijā un pretendētu uz balvas iegūšanu, no 2023.gada 16.marta līdz 2023. gada 29.martam, jāveic pirkums internetveikalā www.barbora.lv (pirkumā nedrīkst būt iekļauti aizlieguma produkti – alkohols, tabaka, medikamenti, enerģijas dzērieni, bezalkoholiskie ali un vīni) un jāsaglabā pirkuma apliecinošais dokuments (preču saraksts – preču piegādes dokuments vai saskaņotais rēķins) un jāreģistrējas loterijai atbilstoši šajos noteikumos noteiktajam:
•  Aizpildot reģistrēšanās anketu mājas lapā www.loterijas.lv. Anketā jānorāda vārds, uzvārds, pasūtījuma numurs, dalībnieka tālruņa numurs. Reģistrācija ir bez maksas;
•  Obligāti aizpildāmie lauki, lai veiktu dalību loterijā ir: vārds, uzvārds, pasūtījuma numurs un dalībnieka tālruņa numurs.
3. Izpildot loterijas nosacījumus vairākkārt, loterijas dalībnieks izlozei tiks reģistrēts vairākas reizes.
4. Viens pirkuma dokuments var laimēt tikai vienu balvu.
5. Uzvarētājiem ir iespēja arī pašiem sazināties pa tālruni 27302003 un vienoties par balvas saņemšanu līdz 2023.gada 30.aprīlim. Pēc šī datuma balvas vairs netiks izsniegtas un pāries Pakalpojuma sniedzēja īpašumā.
6. Ierodoties saņemt laimējušo balvu, uzvarētājam jāuzrāda pirkumu apliecinošs dokuments ar atbilstošo pasūtījuma numuru un personu apliecinošs dokuments(pase/ID karte). Pēc balvas saņemšanas laimētājs nevar vērsties pie Loterijas rīkotājiem ar pretenziju par balvu.
7. Ja balvas ieguvējs ir nepilngadīga persona, balvu var saņemt viņa likumiskais pārstāvis, uzrādot balvas ieguvēja un savu personu apliecinošu dokumentu (pasi, auto vadītāja apliecību vai personas apliecību).
8. Dalībnieka reģistrācijai iesniegtā (un pie laimēšanas uzrādāmā) pirkuma dokumentā ir jābūt redzamam atbilstošā pasūtījuma numura saskaņotajam rēķinam, kam jābūt identiskam ar reģistrēto pasūtījuma numuru, kas ir laimējis izlozē, un attēlotam preču pirkumamkas veikts laika posmā no 2023.gada 16.martam līdz 2023.gada 29.martam. 
9. Balva netiek izsniegta, ja Loterijas laimētājs:
I. nevar uzrādīt šajos noteikumos norādītos personas apliecinošos dokumentus vai šajos dokumentos redzamā informācija nesakrīt ar Loterijas laikā veikto reģistrāciju, kas ir laimējusi;
II. ir reģistrējis vienu pasūtījuma numuru vairākkārt;
III. ir reģistrējis pasūtījuma numura vietā jebkuru citu numuru, kas norādīts pirkuma dokumentā;
IV. ir reģistrējis vienu un to pašu pasūtījuma numuru, mainot tajā simbolus uz līdzīgiem;
V. ir papildinājis pasūtījuma numuru ar papildu simboliem vai mainījis simbolu kombināciju;
VI. nesniedz pietiekošu laimētāju identificējošu informāciju, atbilstoši normatīvo aktu prasībām.
10. Loterijas norises laikā, Loterijas organizētājs veic Preču un pakalpojumu loteriju likumā noteikto personas datu – vārds, uzvārds – ievākšanu un apstrādi. Dati tiek izmantoti, lai identificētu un publicētu Loterijas laimētāju. Atbilstoši “Preču un pakalpojumu loteriju likuma organizēšanas uzraudzības un kontroles kārtības 5. punktam”, loterijas reģistrāciju datu uzglabāšanu 5 gadus veiks Loterijas organizētājs.

 

NOTEIKUMI AKCIJAI "MĀJAS PAKOMĀTS 6 MĒNEŠUS BEZ MAKSAS"

1. Akcijas periods 20.02.2023.-19.03.2023.
2. Privātmāju un rindu māju iedzīvotājiem iespējams noslēgt līgumu uz gadu ar Mājas pakomāts. Pirmie seši mēneši bez maksas, par pārējo periodu maksā pats klients.
3. Lai aktivizētu akcijas piedāvājumu, klientam nepieciešams lejuplādēt Mājas Pakomāta lietotni, pieteikt pakomātu un, veicot reģistrāciju, pie sava vārda un uzvārda ailītē ieraksti atslēgas vārdu BARBORA. Jāizvēlas ikmēneša maksāšanas opcija un jāveic 1 centa maksājums.
4. Akcijas stājas spēkā, kad tiek noslēgts līgums.
5. Kā iegūt Mājas Pakomātu un kā to lietot meklējiet https://majaspakomats.lv/

 

AKCIJAS NOTEIKUMI LOJALITĀTES KAMPAŅAI

 1. No 24.01.2023. līdz 17.04.2023. par katriem veikalos MAXIMA X, XX, XX vai interneta veikalā barbora.lviztērētajiem 10 EUR saņemsi vienu akcijas uzlīmi par brīvu.
  2. Uzlīmes veikalos MAXIMA tiek izsniegtas kopā ar čeku, un to skaits tiek noteikts pēc pirkuma gala summas, t.i., summas, kas pircējam jāmaksā pēc visu atlaižu piemērošanas un kādā no uzņēmuma izsniegtajām lojalitātes kartēm uzkrātās MAXIMA naudas izmantošanas.
  3. Uzlīmes interneta veikalā www.barbora.lv tiek izsniegtas kopā ar pasūtījumu, un to skaits tiek noteikts pēc pirkuma gala summas, t.i., summas, kas pircējam jāmaksā pēc visu atlaižu piemērošanas.
  4. Uzlīmes veikalos MAXIMA netiek izsniegtas, iegādājoties MAXIMA dāvanu kartes, tabakas izstrādājumus, alkoholu, mākslīgos piena maisījumus, kas paredzēti zīdaiņiem līdz 6 mēnešu vecumam, un norēķinoties par trešo personu pakalpojumiem.
  5. Lai iegādātos kādu no akcijas precēm par īpašo cenu, jāsakrāj attiecīgais uzlīmju skaits. Pirkuma brīdī ar uzlīmēm aizpildītais buklets ir jāiesniedz kasierim veikalā vai barbora.lv kurjeram.
  6. Akcijas preces iespējams iegādāties veikalos MAXIMA X*, XX, XXX un interneta veikalā www.barbora.lv.
  7. Bukletu ar akcijas uzlīmēm drīkst izmantot tikai vienu reizi, to nav iespējams apmainīt pret naudu.
  8. Iegādātās akcijas preces netiek mainītas, izņemot gadījumus, kad preces neatbilst kvalitātes prasībām.
  9. Akcijas preces ir pieejamas ierobežotā daudzumā. Iegādāties akcijas preces ir iespējams līdz 24.04.2023. vai kamēr preces ir pieejamas veikalā. Akcijas preču sortiments un pieejamība katrā no veikaliem atkarībā no pieprasījuma var atšķirties. MAXIMA un Barbora patur tiesības jebkurā brīdī pārtraukt akciju vai mainīt tās noteikumus.
  10. Papildinformāciju par akciju var saņemt, zvanot uz MAXIMA informatīvo bezmaksas tālruni 80 002 020 vai rakstot uz e-pastu info@maxima.lvinfo@barbora.lv.

* Pilnos akcijas noteikumus un veikalu sarakstu, kuros nav iespējams iegādāties akcijas preces, meklē www.maxima.lv/monsterchef